Projekt „Klasa z klasą”

Ostatnie dwa lata były nie lada wyzwaniem dla wszystkich, ale uczniowie to grupa, która ucierpiała w szczególności. Ze względu na wirusa SARS-CoV-2 wprowadzono nauczanie zdalne, co dla wielu było trudnym okresem. Dzieci nie miały styczności z rówieśnikami, nauka była utrudniona przez problemy ze sprzętem, a stresy związane z wirusem i problemami w domu często powodowały brak motywacji do nauki, kłopoty z zachowaniem, a nawet stany depresyjne.

Celem projektu Klasa z klasą było ponowne wprowadzenie uczniów do środowiska szkolnego – a konkretnie do pracowni języka angielskiego. Została ona wyposażona w nowe meble, dodatki i sprzęty. Nowa pracownia jest teraz bardziej przyjazna uczniom, co będzie sprzyjało motywacji, nauce i rozwijaniu umiejętności językowych. W sali pojawiło się dużo roślin, nowe gustowne dodatki i wiele książek anglojęzycznych.

Dzięki uprzejmości sponsorów udało się wyposażyć pracownię w nowe regałybiurko i krzesło nauczyciela, rolety i nowy zestaw głośników. W przyszłym roku kalendarzowym projekt będzie kontynuowany, aby nabyć nowe krzesła i biurka dla uczniów.

Z całego serca pragniemy podziękować sponsorom projektu: firmie INTERPRINT Polska Sp. z o.o., właścicielom firmy Centro-Bud  państwu KWMA Niewiarowskim, właścicielom sklepu rolno-spożywczego U Magdy państwu M.P. Rubacha, a także innym sponsorom, którzy pragną pozostać anonimowi.

Serdecznie Państwu dziękujemy za okazane serce i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej!

Agnieszka Jabłońska

Loading

Post Author: Dario