Pomaganie jest fajne!

Trwająca od dłuższego czasu pandemia nadal nie daje za wygraną. Zamiast narzekać na ciężkie czasy uczniowie klasy IV d, ich Rodzice i nauczyciele: P. Iwona Waszkiewicz- wychowawczyni i P. Jacek Graczyk- nauczyciel techniki postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizowali akcję niesienia pomocy pacjentom ze szpitala w Zgierzu – chorym na Covid-19.

Rodziny tych osób pozostają na kwarantannie i nie mogą dostarczyć bliskim potrzebnych im artykułów higienicznych i spożywczych. Po konsultacji z przedstawicielem szpitala w naszej szkole rozpoczęto zbiórkę.

“To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu,
ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu.”
                                                                                             Albert Schweitzer

Uczniowie zgromadzili: dwa kartony środków higienicznych, torbę ręczników, karton napojów i karton słodyczy. Przygotowali również słodki upominek dla personelu medycznego.

Na lekcji techniki z panem Graczykiem wykonali kartki świąteczne z życzeniami, które także przekazali do szpitala.

 Zebrane produkty z trudem zmieszczono do samochodu!

Dumni nauczyciele serdecznie dziękują swoim podopiecznym i Ich Rodzicom. Małe dłonie i wielkie serca mogą uczynić dużo dobrego dla wszystkich potrzebujących!

Loading

Post Author: Dario