„Pola Nadziei”

30 marca uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. M. Hawro i p. M. Borowską brali udział w kweście ulicznej w ramach corocznej kampanii „Pola Nadziei”. Nasza młodzież wspomogła w ten sposób Stowarzyszenie Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu, które zbiera fundusze na budowę nowego hospicjum.  

Nie można było nie zauważyć naszych uczniów, którzy ubrani w żółte podkoszulki i czapeczki, z balonami i żonkilami w dłoniach, spacerowali ulicami miasta, zachęcając mieszkańców do udziału w akcji. Ozorkowianie chętnie wrzucali do puszek drobne kwoty chcąc w ten sposób włączyć się w tworzenie zgierskiego hospicjum. Wolontariuszom sprzyjała piękna, słoneczna pogoda.              

W świetnych humorach wyruszyli w miasto – choć w sobotni poranek mogliby buszować w Internecie, w telefonie lub po prostu jeszcze spać. Jednak na naszą młodzież można liczyć!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie zebrali 600 zł.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji.

Loading

Post Author: Dario