podsumowanie 2

Podsumowanie 2 półrocza

29 maja br. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę w 2 półroczu. Rozdano nagrody i dyplomy dla uczniów za udział w licznych konkursach szkolnych i międzyszkolnych.
Nauczycielom podziękowano za zaangażowanie w ich organizację i przeprowadzenie.

Loading

Post Author: Dario