Piłka koszykowa 3×3 chłopcy – Igrzyska Dzieci

W dniu 08.05.2024 r. odbyły się zawody chłopców o Mistrzostwo Powiatu w piłce koszykowej 3×3 w Zgierzu. Nasza drużyna zwyciężyła we wszystkich meczach grupowych. W finale spotkała się ze Szkołą Podstawową nr 3 z Aleksandrowa Łódzkiego. Po dramatycznym meczu Zwyciężyliśmy 5:4. Tym samym awansowaliśmy do półfinału Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbył się  09.05.2024r. w Pabianicach. W walce o finał  Mistrzostw Województwa spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 1 z Pabianic. Mecz był bardzo zacięty. Punkt za punkt. Walka od pierwszej do ostatniej sekundy. W pewnym momencie uzyskaliśmy przewagę dwóch punktów i dzięki temu zwyciężyliśmy ostatecznie 9:8.

Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania. Duma rozpierała nasze serca. Całość radości ze zwycięstwa dopełniły gratulacje ze strony trenera i zawodników SP nr 1 z Pabianic.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Bartosiewicz Natan, Wasiak Mikołaj, Wrześkiewicz Adam, Krakowski Oliwier, Fabrykowski Szymon.

Drużynę przygotowali i prowadzili: Pan Zdzisław Pietruszewski i Bogdan Lewandowski.

Słowa podziękowania kierujemy również na ręce wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego pracujących z naszymi wspaniałymi uczniami.

Awans do Finału Województwa Łódzkiego stał się faktem.
Turniej odbędzie się 23.05.2024 roku. To wielkie osiągnięcie całego zespołu.
Gratulujemy wspaniałej postawy wszystkim zawodnikom.

Zdzisław Pietruszewski, Bogdan Lewandowski. 

Loading

Post Author: Dario