Ostatki w klasach I – III

W dniu wczorajszym jak tradycja każe w naszej szkole odbyły się ostatki, które ostatecznie pożegnały czas karnawału. Bale przebierańców zorganizowane zostały w klasach I – III w obrębie własnych klas. Po szkolnych korytarzach w czasie przerw przechadzały się królewny, czarownice, wysportowani ninja oraz superbohaterowie i inne kolorowe postacie. Nie zabrakło również tańców, śpiewów oraz wesołych zabaw. Serdecznie zapraszamy na fotorelację.

Zakończenie karnawału w klasie III d

16 lutego w klasie III d odbył się bal karnawałowy.
Dzieci zachwyciły pięknymi strojami. Były tam postacie z filmów,
diablica, kotki, piłkarze, sekretarka, pirat, cheerliderka, zbuntowane
nastolatki oraz kolorowy, świecący DJ- Franek.
Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki.
Uczestniczyli też w zabawach i konkursach.
Punktem kulminacyjnym był wybór króla i królowej balu, którymi
zostali: Marysia Prorok i Natan Bartosiewicz.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zakończenie karnawału w klasach I – III

Loading

Post Author: Dario