MÓJ WYMARZONY ZAWÓD

Podsumowanie IV Międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu o Zawodach „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD” pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa.

07 marca odbyło się  uroczyste podsumowanie i wręczenia nagród laureatom, corocznego Międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu o Zawodach „Mój wymarzony zawód” pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa oraz honorowym patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu.

Organizatorem konkursu jest Szkolny Doradca Zawodowy p. Beata Klauze we współpracy z Wydziałem Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Ozorkowie.

W konkursie brali udział uczniowie ze szkół podstawowych w Ozorkowie: SP2, SP5 i Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 oraz ze szkół podstawowych z Modlnej, Słowika, Parzęczewa i Chociszewa.

Konkurs przeprowadzony był dwuetapowo: I etap – szkolny, II etap Międzyszkolny

Nagrody w Konkursie Międzyszkolnym wręczali: Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Małgorzata Syncerek.

LISTA NAGRODZONYCH

KONKURS  PLASTYCZNY

KATEGORIA  KLAS I – III

I miejsce      HANNA RASZEWSKA                      Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

II miejsce     MARTYNA  ZACHARA                    Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

III miejsce    JAN  WIŚNIEWSKI                            Szkoła Podstawowa  w Modlnej

wyróżnienie  BARBARA  KULA                             Szkoła Podstawowa  w Słowiku

wyróżnienie   MAGDALENA  MACIEJEWSKA     Szkoła Podstawowa  w Parzęczewie

KATEGORIA  KLAS IV-V

I miejsce      PIOTR NOWICKI                       Zespół Szkół Specjalnych nr 1  w Ozorkowie

II miejsce     IZABELA  BALCERZAK          Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

III miejsce    MARCEL CHAŁUPNIK            Szkoła Podstawowa  w Modlnej

wyróżnienie  CYPRIAN SZYMAŃSKI          Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

wyróżnienie   KAROLINA KAŁUŻA

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

KATEGORIA   KLAS VI – VIII

I miejsce      PIOTR  ROGALSKI                 Szkoła Podstawowej  w Modlnej

II miejsce     KACPER GRACZYK              Zespół Szkół Specjalnych nr 1  w Ozorkowie

III miejsce    WIKTORIA KAŁUŻNA         Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

wyróżnienie  ROKSANA SMYKOWSKA   Szkoła Podstawowa  w Słowiku

W I etapie w naszej szkole wyróżnieni zostali:

KONKURS  PLASTYCZNY

KATEGORIA  KLAS I – III

I miejsce      HANNA RASZEWSKA            kl. II d

II miejsce     BARBARA KUSZTELAK        kl. I a

III miejsce    ZUZANNA TANOSIEWICZ    kl. II a

wyróżnienie  AGATA  BOBROWICZ           kl. II b

KATEGORIA  KLAS IV – V

I miejsce      IZABELA  BALCERZAK      kl. IV b

II miejsce     CYPRIAN SZYMAŃSKI       kl. V b

III miejsce    MARIANNA PROROK         kl. V d

wyróżnienie  KAROL JUSZCZAK              kl. IV d

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

KATEGORIA   KLAS VI – VIII

I miejsce     MAJA   MASZTAKOWSKA  kl. VI c

II  miejsce  WIKTORIA KAŁUŻA             kl. VIII d

III miejsce  MARTA SOWIŃSKA              kl. VI b

Nagrody uzyskane w etapie szkolnym  wręczane będą tradycyjnie na Apelu Szkolnym 01 czerwca.

Gratulujemy wszystkim uczniom  udziału w konkursie, w którym prezentują swoje talenty i pasje oraz zainteresowanie różnymi zawodami.

Zapraszamy do udziału w podobnych konkursach w przyszłości

Przygotowała: Beata Klauze