Młode gimnastyczki z SP2

W minioną niedzielę uczennice naszej szkoły reprezentujące Szkołę Gimnastyki Artystycznej PASJA wzięły udział w I Ogólnopolskim Turnieju Gimnastyki Artystycznej o Puchar Wójta Gminy Kobierzyce GRACJA KOBIERZYCE CUP 2021, organizowanym przez Szkołę Gimnastyki Artystycznej Gracja Kobierzyce. Wzięło w nim udział ponad 180 zawodniczek z 17 klubów z całej Polski.
Na planszy zaprezentowały się w indywidualnych układach taneczno-akrobatycznych zdobywając najwyższe lokaty:
Marianna Prorok z klasy IV d – I miejsce w kategorii 2012 C light
Wiktoria Wasiak z klasy VII b – I miejsce w kategorii 2008 C light
Alicja Frontczak z klasy VII a – I miejsce w kategorii 2009 D

GRATULUJEMY!

Od tego roku dziewczęta mają możliwość rozwoju swoich zdolności w budynku naszej szkoły, gdzie trenują pod czujnym okiem Pani Darii Urbańskiej, byłej zawodniczki wyczynowej gimnastyki artystycznej, kadry narodowej Juniorek, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski Juniorek oraz turniejów międzynarodowych.

Zapraszamy do śledzenia sukcesów naszych uczennic na stronie https://www.facebook.com/Gimnastyka-Artystyczna-PASJA-Parz%C4%99czewOzork%C3%B3w-106456934410712/

Loading

Post Author: Dario