“Mistrz tabliczki mnożenia”

2 i 3 grudnia 2019 r. w klasie II d odbył się konkurs matematyczny “Mistrz tabliczki mnożenia”. W I etapie udział wzięły wszystkie dzieci. Zmagały się z różnymi matematycznymi łamigłówkami. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 16 uczniów.  Małym matematykom towarzyszył duch walki i wielkie zaangażowanie. Musiały się wykazać nie tylko wiedzą i umiejętnością, ale także refleksem.

Finalistami konkursu zostali:

Franciszek Sęk – Mistrz Tabliczki Mnożenia
Tomasz Budziszewski – Wicemistrz Tabliczki Mnożenia
Witold Owczarek – II Wicemistrz Tabliczki Mnożenia

Tuż za podium  wysokim wynikiem mogą pochwalić się Liwia Lawenda i Franciszek Świercz. 

Była to nasza pierwsza przygoda z tabliczką mnożenia, ale z pewnością nie ostatnia.

  Gratulujemy Wszystkim uczestnikom!

Jolanta Wojtczak, Damian Kaźmierczak

Loading

Post Author: Dario