“Mikołajkowy zaprzęg”

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekamy wszyscy. Im bliżej, tym bardziej czujemy atmosferę tych zbliżających się ważnych dni. To czas, kiedy możemy odpocząć, spędzić miłe chwile z najbliższymi nam osobami, a także wzajemnie obdarowywać się prezentami. Na pewno warto także zadbać o świąteczne czytanie, które sprawi radość domownikom i ich gościom.

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej nie zapomniały o świątecznym czytaniu. Dołączyli też chętnie do dzieci rodzice. Świetliczaki wiedzą, że kto czyta, ten… dobrze się bawi. Pomysłowość, zaangażowanie i dobre humory lektorów-aktorów możemy podziwiać w zrealizowanym nagraniu opowieści o mikołajkowym zaprzęgu.

Wystąpili: Julia z mamą, Lena, Jan, Iga z mamą, Hanna z mamą, Stanisław, Filip  z mamą, p.Dorotka, p Kasia, p.Ania i p.Ola.

Dziękujemy panu Dariuszowi Suchanowi za pomoc multimedialną.

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi, Drodzy Uczniowie!

Staropolskim obyczajem,
kiedy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
i my życzymy Wam radości,
aby wszystkim się darzyło,
z roku na rok lepiej było,
zdrowia nigdy nie ubyło.

Uczniowie świetlicy szkolnej wraz z opiekunami.