Mikołajkowe nocowanie

W nocy z 6 na 7 grudnia nasza szkoła tętniła życiem. 23 uczniów klas V i VI, którzy uczęszczają na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego „Deutsch plus”, wzięło udział w „Mikołajkowym nocowaniu”. Wystartowaliśmy o godzinie 20.00 grą terenową (na terenie szkoły) zwaną podchodami.

Uczniowie mieli do pokonania istny tor przeszkód, który skłonił ich do gimnastyki, wymagał popisania się wiedzą o krajach niemieckojęzycznych, znajomością wybranych słówek w języku niemieckim. Na kolację uczniowie zjedli zamówioną pizzę i przystąpili do kolejnej konkurencji w zabawie “Kalambury”. Po wyrównanej walce, w piżamach obejrzeli film pt. “Ekspres polarny”. Po wieczorze pełnym atrakcji i kolacją, poszliśmy spać.

Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem pań: Agnieszki Wrześkiewicz, Moniki Wolskiej.