Mikołajki

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami zorganizowali dzisiaj “Paradę Mikołajów”. Z okazji imienin Mikołaja dzisiaj w szkole była frajda, każdy prezent chciał zrobić Świętemu i ubrał się po “świątecznemu”. Każdy był dziś pomocnikiem Mikołaja, były śnieżynki, elfy i dorośli również dołączyli do drużyny Mikołajowej.

Dzisiaj uczniów klasy II c odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci otrzymały piękne prezenty. Było dużo śmiechu i radości.

Mikołajkowy dzień w klasie III b.

To był wesoły, ale pracowity dzień.
Rano odwiedził nas Mikołaj, zostawił słodkie upominki i każdemu z nas podarował czerwone okulary. W tym dniu nasza koleżanka Nicola miała imieniny. Oczywiście złożyliśmy jej życzenia. Marta przyniosła świąteczne lizaki. Potem wykonaliśmy maski Mikołaja i maskotki – renifery. Były też łamigłówki matematyczne i układanie wyrazów, w których pomieszały się litery. Liczyliśmy też kwadraty na choince. Każdy z nas w zasadzie podał inną liczbę.
Może Wy nam pomożecie policzyć: Ile kwadratów jest na choince?