„Małe szczęścia”

„Cieszmy się z małych rzeczy, bo w nich na szczęście wzór zapisany jest!”

Ostatnie miesiące roku szkolnego 2019/2020 nie należały do najłatwiejszych. Strach o zdrowie, trudności z przystosowaniem się do nowych warunków nauki oraz  izolacja wszystkim dały się we znaki.

Uczniowie klas: VI b i VI d udowodnili jednak, że potrafią cieszyć się z małych rzeczy, tych codziennych  i na pozór zwyczajnych.

Na lekcji języka polskiego rozmawiali o swoich „Małych szczęściach”. Inspiracją do dyskusji i wykonania zdjęć i  prac plastycznych był teledysk do piosenki zespołu Varius Manx.

Weronikę z klasy VI b cieszą Jej mali podopieczni, których dogląda z wielkim zaangażowaniem i troskliwością. Prawda, że to same SŁODZIAKI?

Otylka z klasy VI d wolny czas spędza, przygotowując rodzinie  różne pyszności. Tym razem to krewetki w tempurze. Mniam!

Julia z klasy VI b najchętniej przebywa w rodzinnym gronie. Jej pasją jest siatkówka.

Piotrowi z klasy VI d marzy się wypoczynek nad wodą. Ponieważ w tym roku nie polecany podróży, Piotr stworzył sobie plażę …we własnym pokoju

A co cieszy Was? Może stworzycie wakacyjną galerię „Małych szczęść”?

Miłych, bezpiecznych i pomysłowych wakacji!

Katarzyna Wojtkiewicz