Zajęcia fotograficzno - filmowe

Zajęcia poświęcone technikom fotograficznym i filmowym w ramach realizacji założeń i z wykorzystaniem sprzętu Programu Laboratoria Przyszłości.
Zajęcia rozwijają umiejętności w zakresie opracowania dokumentacji fotograficznej i filmowej, technik i standardów digitalizacji. Zajęcia mają na celu zapoznanie uczniów z kreatywnym wykorzystaniem prostych technik rejestracji obrazu. Na zajęciach w praktyczny sposób prześledzimy podstawowe techniki fotograficzne i filmowe: od wyboru sprzętu i przygotowanie miejsca pracy, poprzez realizację, aż po finalny montaż filmu lub obróbkę fotografii i jego publikację oraz promocję.
W tym roku szkolnym w zajęciach uczestniczą: Michał Kulesza, Adam Bednarek, Kryspin Dośpiał, Maksymilian Biesiada, Marcel Kucharski oraz Wiktoria Kałużna, Gabriela Sobolak i Blanka Kwiatos.

Zajęcia prowadzi: mgr Dariusz Suchan

Szkolne Studio Filmowe

Adaptacja zaplecza sali komputerowej

Zaprojektowaliśmy, wydrukowaliśmy na drukarce 3D … i mamy oznakowane nasze Szkolne Studio Filmowe.

25 listopada odbyła się w naszej szkole Dyskoteka Andrzejkowa. Dyskoteka odbyła się w połączeniu z akcją “Grudzień pełen dobroci”. Chętne klasy przygotowały stanowiska ze słodkościami, lemoniadą i wróżbami andrzejkowymi a nasza grupa przygotowała fotobudkę

6 października o godzinie 15.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania uczniów klas pierwszych. W uroczystości brali udział uczniowie wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły
Pani Małgorzata Syncerek i wicedyrektorzy Pani Renata Mucha i Pan Grzegorz Zawierucha. Na uroczystości pojawili się również: wiceprzewodniczący Rady Miasta Pan Grzegorz Tomczak a także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Szewczyk.

Po raz pierwszy wykorzystaliśmy sprzęt LP do sfilmowania uroczystości – uczymy się!

logo-Laboratoria_Przyszłości