“Kultura to nie bzdura”

“Malarskie widzenie świata” to warsztaty plastyczne zaproponowane uczniom zajęć innowacyjnych “Kultura to nie bzdura”. Przepiękną lekcję Sztuki przeprowadził Pan Roman Wrześkiewicz, który podpowiedział dzieciom, jak Bawić się Kolorami. W miłej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Uczniowie Koła Polonistycznego z opiekunką p. Katarzyną Wojtkiewicz – nauczycielką języka polskiego i p. Moniką Wolską – nauczycielką plastyki wykonali ciekawe prace, które oglądać można na wystawie szkolnej obok sali nr 226.

Warto zaznaczyć, że materiały ufundował zaproszony Gość, za co serdecznie dziękujemy. Pan R. Wrześkiewicz zaprezentował także wykonane przez siebie obrazy, które zachwyciły zgromadzonych.
Zachęcamy wszystkich do próbowania swoich sił w dziedzinie plastyki! To wspaniała zabawa i interesujący sposób wyrażania samego siebie, bo jak mawiał Vincent van Gogh: ” Tak naprawdę potrafimy mówić tylko przez nasze obrazy”.

Loading

Post Author: Dario