Konkurs plastyczny

W listopadzie uczniowie pisali kartki i listy gratulacyjne z okazji 73-ej rocznicy ślubu Królowej Elżbiety i Księcia Filipa. Załączyliśmy również trzy zwycięskie portrety pary królewskiej. Z radością informujemy, że właśnie otrzymaliśmy odpowiedź z Buckingham Palace! Kancelaria królewska dziękuje nam za życzenia i piękne portrety.

Z okazji 73 rocznicy ślubu Królowej Elżbiety i Księcia Filipa w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny. Uczniowie tworzyli portret pary królewskiej z czasów obecnych lub z przeszłości. Wszystkie prace były piękne i starannie wykonane, ale wyłoniono trzech zwycięzców.

Byli to: Julia Osowska z klasy 7B – 1 miejsce, Iga Mucha z 4 D – 2 miejsce i Piotr Stopczyk z 4 D – 3 miejsce. Zgodnie z obietnicą prace zostały wysłane do Buckingham Palace razem z listami gratulacyjnymi. Liczymy na odpowiedź. Nie smućcie się, że nie będziecie mogli obejrzeć prac – mamy kopie, które zawisną na tablicy przy sali 130 🙂

Agnieszka Jabłońska