WYSTRZAŁOWA MASKA KARNAWAŁOWA

Drodzy Uczniowie! Rozpoczął się okres karnawału jednak ze względu na panującą sytuację czas karnawału obchodzimy inaczej niż dotychczas. W związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w niniejszym konkursie, aby przynajmniej w taki sposób nawiązać do tradycji zabaw karnawałowych.

Cele konkursu:

• pielęgnowanie tradycji karnawałowych,
  • wzbogacanie i rozwijanie różnych form i technik plastycznych, rozbudzanie kreatywności uczniów.

Zasady konkursu:

1. Przeznaczony jest dla uczniów klas I-V szkoły podstawowej.
  2. Czas trwania konkursu do 01.02.2021r.
  3. Zadaniem uczniów jest wykonanie maski karnawałowej w formie przestrzennej lub płaskiej dowolnymi technikami plastycznymi.
  4. Kryteria oceny: pomysłowość, walory estetyczne, oryginalność.
  5. Każda praca powinna zawierać od wewnętrznej strony imię i nazwisko autora oraz klasę.
  6. Prace konkursowe należy składać w godzinach pracy szkoły, do oznakowanego pudełka znajdującego się w szatni, a od dnia 18.01.2021r. w świetlicy szkolnej.
  7. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, o wynikach konkursu powiadomimy przez stronę internetową szkoły.

Organizatorzy:

Joanna Gąsińska