Konkurs fotograficzny

Ozorków w barwach natury

Dnia 10 czerwca 2021 r. rozstrzygnięto trzeci etap (wiosna) całorocznego, zgodnego z cyklem pór roku konkursu fotograficznego pt.: Ozorków w barwach natury, który koordynowany jest na terenie szkoły przez p. Damiana Kaźmierczaka oraz p. Annę Kwiatos. Do organizatorów wpłynęły piękne zdjęcia z terenu miasta Ozorkowa. Jury wskazało 3 zwycięskie zdjęcia.

I miejsce zajął uczeń klasy III d Tomasz Budziszewski, który w wiosennej scenerii przedstawił Pałac Schlosserów przy ul. Łęczyckiej.

Zdobywcą II miejsca okazała się uczennica klasy III a Gabriela Ropelska, która  przedstawiła piękne ujęcie wiosny nad zalewem miejskim.

Z kolei III miejsce przypadło uczennicy klasy V a Glorii Ropelskiej, która uwieczniła wiosenne oznaki przy ul. Lotniczej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom! Młodzi artyści po raz kolejny wykazali się wspaniałym zmysłem fotograficznym, a ich prace pozwoliły spojrzeć na naszą małą ojczyznę z innej perspektywy. Wszystkie zdjęcia zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Rozdanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu odbędzie się 23 czerwca.

Gorąco zachęcamy wszystkich chętnych Uczniów naszej szkoły do udziału w ostatnim już etapie konkursu (lato). Informacja pojawi się wkrótce na stronie oraz facebooku szkoły. Osoba, która zostanie laureatem lub będzie wyróżniona we wszystkich edycjach konkursu (jesień, zima, wiosna, lato) otrzyma na podsumowaniu całości statuetkę  Superfotografa.

Organizatorzy

Damian Kaźmierczak i Anna Kwiatos

Loading

Post Author: Dario