MOJE NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCE NA ZIEMI

Drodzy Uczniowie 22 kwietnia na całym świecie obchodzić będziemy Dzień Ziemi. Jest to wspaniała okazja, by pokazać jak piękna i różnorodna jest nasza  planeta. W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie „Moje najpiękniejsze miejsce na Ziemi”. Wystarczy tylko wykonać dioramę, czyli makietę na bazie pudełka z wykorzystaniem dowolnych plastycznych lub naturalnych materiałów.

Cele konkursu

• Zainteresowanie uczniów otaczającym światem, jego różnorodnością i bogactwem.
  • Wzbogacenie i rozwijanie rożnych form i technik plastycznych, rozbudzanie kreatywności uczniów.
  • Aktywizacja dzieci i młodzieży oraz organizacja ich czasu wolnego.

Zasady konkursu

1. Przeznaczony jest dla uczniów klas 1-5 szkoły podstawowej.
  2. Czas trwania konkursu do 12.04.2022 r.
  3. Zadaniem uczniów jest wykonanie w formie dioramy swojego ulubionego lub wymarzonego miejsca na Ziemi.
  4. Kryteria oceny: pomysłowość, walory estetyczne, oryginalność.
  5. Każda praca powinna zawierać imię i nazwisko autora oraz klasę.
  6. Prace konkursowe należy składać w sali 029.
  7. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, o wynikach konkursu powiadomimy przez stronę internetową szkoły.

Joanna Gąsińska
Damian Kaźmierczak