LAUREAT IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO
„DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIM”
Miłosz Osowski uczeń klasy III a

W ramach tegorocznego IV Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIM” pn. „Ekopomysły pomagają chronić środowisko” udział wzięło łącznie 256 uczniów. Prace zostały wykonane przez dzieci i młodzież z 90 szkół znajdujących się na terenie województwa łódzkiego i oceniane były w trzech grupach wiekowych.

Wręczenie nagród przez Pana Marszałka Andrzeja Górczyńskiego wraz z prezentacją prac Laureatów odbyło się w Łódzkim Orientarium. Po uroczystości zaplanowane zostały warsztaty edukacyjne i oprowadzanie z przewodnikiem po Orientarium oraz indywidualne zwiedzanie ZOO. Myślę, że była to niezapomniana przygoda.

Zachęcamy do obejrzenia jak pomysłowi, kreatywni i twórczy byli Laureaci konkursu.

Gratulujemy!!!

Koordynatorzy konkursu: Damian Kaźmierczak, Patrycja Szaciłowska