konkurs bibl

Konkurs

Biblioteka szkolna serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i rodzicom za wzięcie udziału w konkursie “Była sobie … bajka”.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wyobraźni mogłyśmy przenieść się do magicznych światów, poznać nowych bohaterów i przeżyć niezwykłe przygody. Gratulujemy wszystkim odwagi w dzieleniu się swoimi pomysłami i twórczością. Mamy nadzieję, że udział w naszym konkursie był dla Was dobrą zabawą. 

Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce Natalia Jaroma (klasa VI a)

II miejsce Mateusz Walczak (klasa I b)

III miejsce Oliwia Woźniak (klasa III e)

Wyróżnienia otrzymali:

Bartosz Walczak (klasa IV a), Mikołaj Olejniczak (klasa IV c), Adam Kozłowski (klasa I b), Michaela Szczech (klasa VI b).

Uroczyste wręczenie nagród planowane jest na dzień 29 maja.

Bardzo serdecznie dziękujemy również Paniom: Malwinie Błaszczyk i Marlenie Kopeć za napisanie pięknych bajek. Będzie nam bardzo miło, jeśli zaszczycą nas Panie swoją obecnością w dniu zakończenia roku szkolnego.

konkurs biblioteka

Loading

Post Author: Dario