Koncert jesienny na dwa świerszcze

28 listopada mieliśmy zaszczyt gościć Przyjaciół Szkoły, którzy wielokrotnie udowodnili, że hojność, wsparcie i troska o drugiego człowieka są naturalnymi odruchami Ich serc. Niejednokrotnie pomagali  nam finansowo, obdarowywali wytworami własnej pracy współorganizowali szkolne projekty, służyli radą, czy udostępniali swoje zaplecze gospodarcze.

To właśnie Im zadedykowaliśmy uroczysty koncert, podczas którego wystąpiło prawie 50 chętnych uczniów z klas: ID, IE, 5D, 5B, VIA, VIB, VID, VIIA, VIIB, VIID. Zaprezentowali oni montaż słowno- muzyczny o jesiennej tematyce, a także  pochwalili się swoimi umiejętnościami tanecznymi, wokalnymi i gimnastycznymi.

A wszystko to na tle pięknej dekoracji, którą tworzyły jesienne akcenty i prezentacja multimedialna.

Nie zabrakło fotościanki, szwedzkiego stołu i serdecznych podziękowań dla naszych Sponsorów.

Nasi Przyjaciele wiedzą, że: “Nie liczy się to, ile posiadają, ale ile dają innym i jak się z nimi dzielą.”

W przygotowanie uroczystości zaangażowani byli: Dyrekcja Szkoły, zespół nauczycieli w składzie: Katarzyna Wojtkiewicz, Małgorzata Wierzbińska, Zdzisław Pietruszewski, Monika Wolska, Agata Wenerska, Anetta Tomczak, Piotr Jatczak, Dariusz Suchan oraz pan Jarosław Suchan i pozostali pracownicy administracji i obsługi.

Organizatorzy składają wielkie podziękowanie na ręce P. Małgorzaty Prorok, która reprezentując Rodziców, uświetniła koncert pięknym wykonaniem piosenki pt. “Koncert jesienny na dwa świerszcze…”

Loading

Post Author: Dario