„Koduj z Gigantami”

„Koduj z Gigantami” to międzynarodowy cykl  bezpłatnych  warsztatów dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia z podziałem na trzy grupy wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz starsi odbędą się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online.

Warsztaty będą prowadzone przez najlepszych trenerów – programistów. Celem akcji jest inspirowanie dzieci do tworzenia własnych gier, stron internetowych i aplikacji, aby zmienić bierne korzystanie z Internetu w twórczą aktywność.

Organizatorem warsztatów „Koduj z Gigantami” jest międzynarodowa szkoła „Giganci Programowania” – miejsce, w którym już od najmłodszych lat wprowadzamy uczniów w świat programowania nowych technologii. W trakcie nauki programowania rozwijamy w dzieciach
i młodzieży logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów  i pobudzamy kreatywność. Już od 6 lat prowadzimy kursy i warsztaty w całej Polsce oraz w Hiszpanii, Chorwacji, Słowacji, Chile oraz Meksyku.

Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie dostępne na stronie: www.kodujzgigantami.pl