Klasa III B w Intermarche

Klasa III B wraz z wychowawczynią Violettą Zakrzewską została zaproszona przez Państwo Martę i Marcina Chętnik na wycieczkę do Intermarche. W supermarkecie obejrzeliśmy wyposażenie sklepu, stoiska oraz poznaliśmy zajęcia wszystkich pracowników. Ponadto zwiedziliśmy pomieszczenia, których nie widać w sklepie, a bardzo są przydatne. 

Dowiedzieliśmy się, że aby móc prowadzić sklep należy nawiązać współpracę z hurtowniami i dostawcami towaru, pilnować świeżości i terminu ważności sprzedawanych artykułów, troszczyć się o odpowiednie ułożenie towaru na półkach, dbać o czystość i estetykę sklepu, być miłym i pomocnym dla klientów.
Wycieczka ta dostarczyła nam wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła nas o nowe wiadomości
i spostrzeżenia. Utrwaliliśmy właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.
Dziękujemy rodzicom Lenki i pracownikom Intermarche za miłe przyjęcie i słodką niespodziankę.

Więcej zdjęć w Galerii>>

Loading

Post Author: Dario