Kinowe piątki

Pierwszy kinowy piątek za nami!

W miniony piątek 28 października odbył się w naszej szkole pierwszy kinowy seans! Drogą głosowania wyłoniono film “Wicher” opowiadający przygodę pięknej przyjaźni dziewczynki z koniem. Film dostarczył nam wiele radości ale i wielu wzruszeń. Na seans przybyło punktualnie 47 uczniów naszej szkoły. Na miękkich kocach i poduchach w otoczeniu chipsów i popcornu film oglądało się znakomicie.

Liczymy na dalsze zainteresowanie kinowymi piątkami a najbliższy już 18 listopada (organizowany tydzień wcześniej ze względu na organizowane 25 listopada Andrzejki). Zapraszamy o zgłaszanie propozycji filmów do opiekunek, a od 14 listopada do głosowania w salach 029 i 208 na film! Pamiętajcie o regulaminie oraz o przybywaniu na seans ze zgodami podpisanymi przez rodziców! (Zgody każdorazowo do pobrania u opiekunek).

A oto, krótka fotorelacja:

Monika Majchrzak
Monika Bielawska