Kinowe piątki

Za nami już dwa kinowe seanse. W miesiącu wrześniu oglądaliśmy “Między nami żywiołami” natomiast w październiku “Michellowie kontra maszyny”. Obie bajki wywołały mnóstwo pozytywnych emocji – był śmiech, była radość, była ciekawość…. Podczas seansów przed szkolnym ekranem zgromadziliśmy ponad 160 uczniów! Pojawił się też obiecany popcorn! Świeżutki, pachnący prosto z naszej nowiutkiej maszyny.
Na uczniów, którzy obecni byli w miniony piątek czekała kolejna niespodzianka – nowy, ogromny ekran wraz z nowym nagłośnieniem dzięki czemu nasze kino zyskało niesamowitą jakość.

Dziękujemy uczniom za liczne przybycie na nasze kinowe piątki i zapraszamy na kolejne, a najbliższe już 24 listopada. Uczniów zapraszamy do zgłaszania propozycji bajek lub filmów.

Monika Bielawska i Monika Majchrzak

Loading

Post Author: Dario