Jasełka

Uczniowie klasy II b serdecznie zapraszają dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły oraz koleżanki i kolegów do obejrzenia świątecznego przedstawienia pt. W poszukiwaniu ducha świąt Bożego Narodzenia”.

Scenariusz jasełek podzielony jest na dwie części:
– pierwsza współczesna – dziewczynka szuka odpowiedzi na pytanie: „Jak odnaleźć ducha świąt Bożego Narodzenia?”;
– druga część przenosi nas do wydarzeń  narodzin Jezusa, do radości, która panuje wokół tego co się dokonało.

By jasełka mogły zostać przedstawiane potrzebna była praca, ofiarność i zaangażowanie osób, którym należą się podziękowania.

Dekorację i prezentację multimedialną do widowiska wykonała pani Iwona Sokołowska.

W czasie prób i występów nad nagłośnieniem czuwał  pan Jarosław Suchan.

Pan Dariusz Suchan nagrał i zmontował film oraz wykonał zdjęcia.

Jasełka zostały przygotowane przez uczniów klasy II b pod opieką s. Ewy Wyszatyckiej i pani Violetty Zakrzewskiej.

Wszystkim życzymy pięknych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech duch świąt Bożego Narodzenia przepełnia serca i daje nadzieje w codzienności.
Na Nowy Rok przyjmijcie od nas życzenia: miłości, bo dzięki niej człowiek rozkwita; zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas; pogody ducha, która sprawia, że codzienność jest łatwiejsza.