Konkurs fotograficzny

Dnia 18 listopada br. rozstrzygnięto pierwszą część (jesień) całorocznego konkursu fotograficznego “Ozorków w barwach natury koordynowanego na terenie szkoły przez p. Damiana Kaźmierczaka oraz p. Annę Kwiatos. Do organizatorów wpłynęła ogromna liczba pięknych zdjęć z terenu miasta Ozorkowa. Jury konkursowe w składzie: p. Damian Kaźmierczak, p. Anna Kwiatos, p. Dariusz Suchan wskazało 3 zwycięskie oraz 4 wyróżnione zdjęcia.

I miejsce zajął uczeń klasy IId Tomasz Budziszewski, który przedstawił piękne ujęcie jesieni przy moście tramwajowym nad rzeką Bzurą.

Zdobywcą II miejsca okazał się uczeń klasy IIa Marcin Błaszczyk, który przedstawił ozorkowską wieżę ciśnień przy dworcu PKP.

Z kolei III miejsce przypadło uczennicy klasy IVa Glorii Ropelskiej za sfotografowanie jesieni nad zalewem miejskim.

Ponadto Jury wyróżniło następujące prace:

  • Pałac Schlosserów sfotografowany przez Bartosza Króla z klasy VI b,
  • Kościół Ewangelicko-Augsburski utrwalony na zdjęciu przez Nicolę Gieragę z klasy II d,
  • Widok w stronę zalewu z mostu na rzece Bzurze przy ul. Południowej uwieczniony przez Nadię Szwemberg z klasy II a,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 sfotografowana przez Szymona Gronczewskiego z klasy VI a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom! Młodzi artyści wykazali się wspaniałym zmysłem fotograficznym, a ich prace pozwoliły spojrzeć na Ozorków z innej perspektywy. Nagrody dla uczestników pierwszej części konkursu zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr nauki (w miesiącu lutym).

Gorąco zachęcamy Uczniów do udziału w następnych etapach konkursu (zima, wiosna, lato). Informacje będą podawane na bieżąco. Osoba, która zostanie laureatem lub będzie wyróżniona we wszystkich częściach konkursu (jesień, zima, wiosna, lato) otrzyma na podsumowaniu całości statuetkę  „Superfotografa”.

Organizatorzy

Loading

Post Author: Dario