Głosuj na NAS!

Z przyjemnością informujemy, że NASZA szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie łódzkim jest prowadzony przez “Dziennik Łódzki”.

Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała Pani Dyrektor Małgorzata Syncerek.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowych pod adresem: www.dzienniklodzki.pl/nauczyciel

Ważne informacje i terminy
  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w poniedziałek, 25 października.
  • Głosowanie w powiatowym etapie będzie trwać do środy, 1 grudnia do godz. 21:30.
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 20:30.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach Nauczyciel akademicki i Uczelnia na medal rozpocznie się w poniedziałek, 25 października i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 20:30.

Na zwycięzców czekają nagrody
Nagrody dla nauczycieli

Nauczyciele przedszkola, klas 0-III, IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają m.in.:

• tytuł Nauczyciela na medal w mieście lub powiecie
  • dyplom i medal wręczane podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
Nagrody w kategorii Szkoła Roku

Szkoły, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

• tytuł Szkoła na medal w mieście lub powiecie
  • dyplom przygotowany do ekspozycji wręczany podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • zaproszenie dla reprezentantów szkoły na wojewódzką galę plebiscytu
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
  • voucher na promocję szkoły na łamach naszej gazety i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł