Gala „Super – Dwójka 2023”

17 października odbyła się w naszej szkole Gala „Super – Dwójka 2023” przygotowana przez uczniów klas III b oraz III d pod opieką p. Iwony Janiszewskiej i p. Anny Kwiatos.  Galę rozpoczęła p. dyrektor Małgorzata Syncerek. O właściwe nagłośnienie zadbał p. Jarosław Suchan. Dekorację podkreślającą uroczysty charakter Gali przygotowała p. Anna Kwiatos.

Uczniowie naszej szkoły w ten sposób chcieli wyrazić swoją wdzięczność i złożyć wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości, wytrwałości oraz wielu sukcesów zawodowych.

Galę „Super – Dwójki 2023” zaszczycili swoją obecnością emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły, a także zaproszeni goście:

  • Burmistrz Miasta Ozorkowa p. Jacek Socha,
  • Przewodniczący Rady Miejskiej p. Ryszard Kałużny,
  • Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej p. Grzegorz Tomczak,
  • Przewodniczący Komisji Oświaty p. Roman Kłopocki,
  • Przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Szewczyk,
  • Proboszcz Parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski ks. Jerzy Petera.

O piękny wystrój stołów zadbała p. Monika Majchrzak, p. Monika Wolska, p. Monika Bielawska i p. Milena Janczak.
Zaproszenia przygotowała p. Monika Majchrzak.

Dziękujemy

Loading

Post Author: Dario