Festyn “Bezpieczne swawole w naszej szkole”

W dniu 31 maja w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka pt. “Bezpieczne swawole w naszej szkole”. W czasie imprezy odbyła się “Giełda talentów”, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły prezentując swoje talenty: był śpiew, taniec, gra na instrumentach (gitara, skrzypce, trąbka, akordeon), gimnastyka artystyczna a nawet pokaz karate oraz talenty plastyczne- rysowanie i malowanie.

Na scenie prezentowali też swoje talenty nasi goście: przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 5, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, podopieczni Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na padaczkę, wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury, zespół taneczny Black Candies oraz zespół muzyczny The Pink Panters.

Równolegle z “Giełdą talentów” na boisku odbywały się gry i zabawy sportowe na wesoło. Podczas pikniku dzieci mogły skosztować przepysznych ciast oraz kiełbasek z grilla. Naszą imprezę urozmaicili dodatkowo: foto-budka, dmuchany zamek, pokaz baniek mydlanych. Swą obecnością wsparli nas również Ochotnicza Straż Pożarna z Ozorkowa oraz żołnierze z Jednostki Wojskowej z Leźnicy Wielkiej. Dzieci mogły “zwiedzić” samochody służbowe oraz przymierzyć stroje strażackie i umundurowanie żołnierskie. Pogoda nam dopisała a nasze “gorące talenty” schładzali strażacy strażacką pompą wodną.
Nie zapominajmy o tych, którzy wsparli naszą imprezę:
Patronat główny objął Burmistrz Miasta Ozorkowa p. Jacek Socha oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych p. Dominika Bakalarz.

Dziękujemy serdecznie również naszym sponsorom: Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie, Firma “SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Ozorkowie, Zakład Piekarsko-Ciastkarski DANA Sp. J., Firma Kryszpol Sp. J.- B.M.S Krysztofiak, Firma p. Jarosława Ptasika, Gminna Spółdzielnia “Samopomoc Chłopska” w Ozorkowie, Zakład Cukierniczo- Piekarski Wacław, Edyta i Piotr Graczykowie, Firma CERAMIKA TUBĄDZIN Sp. z o.o., Firma Polska Woda Sp. z o.o., Firma INTERPRINT Polska Spółka z o.o., ppłk Mirosław Guzdka Dowódca I Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej, Generał Adam Marczak 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim, mjr Paweł Malec Dowódca I Batalionu Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wielkiej. 

 

 

 

Loading

Post Author: Dario