Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uczniowie klas I-III obchodzili w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tak naprawdę Miś swoje święto ma dzień później. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony podczas zajęć.

Mimo coraz nowocześniejszych i bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

Miś najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.

Również w świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia, dzieci mogły przynieść ze sobą do szkoły swoje ulubione pluszaki. Świętowanie rozpoczęło się od pokazu i opowiadań o przyniesionych pluszakach. Dzieci poznały historię tego święta, wysłuchały fragmentów bajek o znanych i lubianych misiach, rozwiązywały zagadki, tańczyły, układały historyjki z udziałem swoich pluszaków.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólne świętowanie.

Loading

Post Author: Dario