Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy we wrześniu. W tym czasie uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.


         W wielu szkołach i przedszkolach powstają wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.
W naszej szkole dni od 15 do 19 września upłynęły pod hasłem kreatywności, uświadamiania talentów oraz budowania wiary we własne możliwości. Nauczyciele podczas swoich zajęć zachęcali do różnego rodzaju aktywności edukacyjnych i plastycznych z „kropką” w tle.

Zobaczcie fotorelację z „kropką”

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki uczniowie klasy 5d wykonywali rysunki przedstawiające znane budowle, zwierzęta, krajobrazy oraz sporty. Nie były to jednak zwyczajne rysunki. Powstawały one z połączenia ze sobą ponad 300 kropek! Ćwiczenie to, to nie tylko idealny odpoczynek, ale również trening cierpliwości i koncentracji. Prace będzie można obejrzeć na szkolnym korytarzu przy sali 126.

KLASA 2 B
Klasa 7 a

Dziękujemy drodzy uczniowie, nauczycielewychowawcy którzy zechcieliście włączyć się w
tę ogólnoświatową akcję.
Dla wszystkich zaangażowanych klas mamy dyplomy!!!

Opiekunki akcji
Monika Wolska
Katarzyna Wojtkiewicz

Loading

Post Author: Dario