Dzień Głośnego Czytania w Przedszkolu Miejskim nr 4

30 września uczniowie klasy V d wraz z wychowawcą p. Damianem Kaźmierczakiem  i nauczycielką języka polskiego p. Małgorzatą Wierzbińską odwiedzili przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4.

W tym dniu odbywał się Dzień Głośnego Czytania organizowany przez p. Marikę Masłowską. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali zajęcia czytelnicze prezentując wiersze i opowiadania dla dzieci. Przedszkolaki z radością i wypiekami na twarzy wysłuchały starszych kolegów i koleżanek, a następnie zaprosiły do wspólnej zabawy w sali i ogrodzie przedszkolnym.

Uczniowie wspaniale się bawili oraz opiekowali młodszymi dziećmi. Obiecali, że niedługo wrócą, by wspólnie czytać i spędzać czas.

Przygotowali:
M. Masłowska, PM nr 4
D. Kaźmierczak, SP nr 2

Loading

Post Author: Dario