Fotorelacja

14 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość zostały zaproszone władze Miasta Ozorkowa, pracownicy szkoły, nauczyciele uczący i emerytowani oraz rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości i przemówienia pani dyrektor Małgorzaty Syncerek. Wręczenie nagród Dyrektora nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną pt „Jak rozróżnić nauczyciela i ucznia w szkole”. Ważnym elementem przedstawienia był pokaz mody nauczycielskiej w wykonaniu uczniów klas piątych.

Po zakończeniu uroczystości goście udali się na słodki poczęstunek a występujący uczniowie otrzymali słodki upominek.

Życzenia dla Wszystkich pracowników i nauczycieli.

Z rąk do rąk podajemy
skromnej mądrości dar zwyczajny”.
Z okazji
Dnia Nauczyciela
składamy serdeczne życzenia
wielu sukcesów zawodowych,
spełnienia obranego celu oraz tego,
aby podejmowany trud
był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.