Dzieje się!

Początek roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ozorkowie przyniósł zmiany. Piękniejemy😊

Na korytarzach budynku zamontowano krzesła, z których chętnie korzystają nasi podopieczni. Z radością uczniowie przyjęli również pojawienie się na holu I piętra  kolorowego kącika wypoczynkowego. Wszystkie sprzęty ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Środki na ten i inne cele zebrano podczas Rodzinnego Pikniku, który odbył się 4 czerwca 2022 roku.

Sponsorowi zawdzięczamy także wyposażenie gabinetu pedagoga specjalnego. W komfortowych warunkach z pomocy specjalisty będą mogły skorzystać zarówno dzieci, jak i rodzice oraz nauczyciele.

Nasza szkoła otrzymała też  ministerialne wsparcie finansowe w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. Za kwotę powyżej 180 000 zł wyposażyliśmy jedną z pracowni. Będą się w niej odbywać zajęcia techniczne, podczas których uczniowie rozwiną szereg umiejętności praktycznych.

Mamy nadzieję, że wszystkie powyższe działania pomogą dzieciom rozwijać pasje, a pobyt w szkole nie będzie kojarzony jedynie z trudnym obowiązkiem, lecz prawdziwą przyjemnością.