W dniu 21.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej w Aleksandrowie Łódzkim.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w powiecie i awansowali do rejonu.
W dniu 26.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej w Aleksandrowie Łódzkim. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Mistrzostwa Rejonu.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w rejonie i awansowali do mistrzostw województwa.
Skład drużyny i konkurencje w których startowali:
bieg na 100m
Wrześkiewicz Adam VIIID
Wasiak Mikołaj VIIIA
bieg na 600m
Szymański Tymoteusz VIID
Sęk Franciszek VIIID
bieg na 300m
Danielewicz Denis VIIIB
Czerwiński Marcin VIID
Tyran Filip VIIC
1000m
Batrosiewicz Natan VIIID
Sęk Franciszek VIIID
skok w dal
Tyburski Szymon VIIID
Nyk Wojciech VIID
Lepczak Dominik VIIIC
pchnięcie kulą
Bartczak Mikołaj VIIIB
Urbański Szymon VIIIA
Skok wzwyż
Krakowski Olivier VIIIA
Fabrykowski Szymon VIIIA,
Alan Łuczak VIID
bieg szafetowy 4x 100m:
Wrześkiewicz Adam,
Wasiak Mikołaj,
Krakowski Olivier
Tyburski Szymon
Opiekunowie: Bogdan Lewandowski i Zdzisław Pietruszewski
“Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.” H. Jackson Brown, Jr.jk
![]()
















































