„BLASK  PRAWDY”

Podsumowanie XIV edycji Międzyszkolnego Miejsko – Gminnego Projektu Edukacyjnego poświęconego św. Janowi Pawłowi II pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi  w Ozorkowie.

Tradycyjnie w naszej szkole od 14 lat przeprowadzany jest Międzyszkolny Projekt Edukacyjny, upamiętniający osobę i wartości Patrona naszej szkoły – Świętego Jana Pawła II. Głównym celem, organizowanych Międzyszkolnych Projektów Edukacyjnych jest rozpowszechnianie ponadczasowych i uniwersalnych wartości płynących z nauczania Świętego Jana Pawła II oraz propagowanie wartości chrześcijańskich w procesie wychowania młodzieży.
Proponowane konkursy są  zachętą  do twórczego myślenia oraz rozwoju artystycznego uczniów.

Tegoroczne konkursy: plastyczny, literacki i recytatorski, przeprowadzane były w dwóch etapach:
I ETAP – Szkolny, II ETAP – Międzyszkolny.

17  maja, w czytelni biblioteki w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs recytatorski, oraz podsumowanie i rozdanie nagród we wszystkich konkursach.

Wyniki:

MIĘDZYSZKOLNY   KONKURS  PLASTYCZNY

KATEGORIA  KLAS   IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce – Iga Mucha –  Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa V d

II miejsce – Piotr Stopczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie  klasa V d

Wyróżnienie  – Lena Wykrętowicz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa V c

KATEGORIA  KLAS   VII– VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce  – Mateusz Baranowski – Szkoła Podstawowa w Modlnej

II miejsce – Maja Maszorek  – Szkoła Podstawowa w Modlnej

KATEGORIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Podopieczni Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki

w Ozorkowie

I MKIEJSCE  – Michał Malek

II MIEJSCE – Beata Chojnacka

II MIEJSCE ex aequo – Magdalena Czerwińska

III MIEJSCE – Artur Andrzejewski

MIEDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI

KATEGORIA   KLAS I – III  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I MIEJSCE – Mieszko Kwasiborski  – Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

II MIEJSCE – Marcelina Kociołek  – Szkoła Podstawowa w Modlnej

KATEGORIA  KLAS IV – VI  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce – Marcel Chałupnik – Szkoła Podstawowa w Modlnej

KATEGORIA  KLAS VII – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce – Kacper Chałupnik – Szkoła Podstawowa w Modlnej

II miejsce – Mateusz Baranowski – Szkoła Podstawowa w Modlnej

MIEDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

KATEGORIA   KLAS I – III  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I MIEJSCE – Gabriela Kacprzak – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

I MIEJSCE  ex aequo – Wiktor Polak – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

II MIEJSCE  – Maria Olejniczak – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

III MIEJSCE – Igor Rogalski – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

III MIEJSCE ex aequo – Bartłomiej Laszkiewicz Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa II b

KATEGORIA   KLAS VII – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I MIEJSCE – Julia Osowska – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa VIII b

II MIEJSCE  – Nikola Józwik – Szkoła podstawowa nr 2 w Ozorkowie klasa VIII b

KATEGORIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

w Ozorkowie

I MIEJSCE   –   Karolina Bilska

I MIEJSCE ex aequo – Pomykała Renata

II MIEJSCE   – Michał Mastej

II MIEJSCE ex aequo – Piotr Chrzanowski

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i prac plastycznych, a także prezentacji recytatorskich, nagrodzonych uczniów klasy II b, pod opieką p. Violetty Zakrzewskiej Etapie I – szkolnym nagrodzonych uczniów klasy II b.

Organizatorki oraz Jury Projektu dziękują wszystkim uczestnikom z naszej szkoły i  z placówek miasta i gminy, za udział i piękne przygotowanie prezentacji konkursowych.

Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej, jubileuszowej edycji Międzyszkolnych Konkursów poświęconych św. Janowi Pawłowi II.