“Andrzejki”

“Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?”

Gdyby nasz Wieszcz Narodowy, Adam Mickiewicz, zawitał 29 listopada do Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie, miałby nie lada zagadkę. Latające nietoperze, talie kart, pająki, szklane kule i sympatyczne duszki unoszące się pod sufitem to przecież atrybuty wróżek (niekoniecznie tych pięknych i miłych), wiedźm i czarownic.

Nic złego nie miało jednak miejsca! Niecodziennym dekoracjom towarzyszyła  nieprzebrana ilość wróżb, słodkości i pląsający rozkosznie Miś o Małym Rozumku, czyli ulubieniec najmłodszych – Kubuś Puchatek oraz roztańczona Angelina Jolie!

Ach, nie! To przecież jedna z Mam przebrana za postać z filmu.

W taki sposób społeczność „Dwójki” bawiła się na dyskotece andrzejkowej! Wszystkim dopisywały humory, ten i ów wywróżył sobie spotkanie z brunetem wieczorową porą albo… pracę przewodnika turystycznego, czy też imię przyszłego narzeczonego.

W czasie zabawy wręczono również nagrody dla uczniów, którzy wykonali najpiękniejsze kapelusze andrzejkowe.

Szkoda, że czas tak szybko minął…

Więcej zdjęć w Galerii >>>

Katarzyna Wojtkiewicz