Akademia

Szczególny to dzień, kiedy zamiast uczestniczyć w szkolnej akademii, spotykamy się zdalnie. Mimo to serdecznie wszystkich witamy i zapraszamy na wspólne obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja.

Narodowe Święto Trzeciego Maja to moment w życiu każdego Polaka, kiedy szczególnie ciepło myślimy o naszym kraju, kiedy nie wstydzimy się mówić o patriotyzmie, kiedy czujemy, że jesteśmy jako naród jednością i choć w czasach pandemii fizycznie osobno, to duchem razem!

Zapraszamy na film.

Wszystkim, w tym trudnym dla świata czasie, życzymy dużo zdrowia, spokoju i wiary, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”!
Do zobaczenia w budynku szkoły!

Akademię przygotowali uczniowie klas: IV a, V a, V d i VI d.

Wspierali ich nauczyciele: Katarzyna Wojtkiewicz, Małgorzata Wierzbińska, Monika Wolska, Piotr Jatczak i Dariusz Suchan.

1 thought on “Akademia

Marzena