Cztery dni, trzy kraje, jedna przyjaźń – spotkali się jako goście, wyjechali jako przyjaciele. W SP2 Ozorków granice ustąpiły miejsca wspólnym przeżyciom i niezapomnianym wspomnieniom.
W dniach 28–31 maja mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole uczniów wraz z opiekunami z zaprzyjaźnionych miast Vysoké Mýto w Czechach, Trstená na Słowacji oraz z partnerskiej Gminy Tomice. Były to dni pełne radości, integracji, wspólnych aktywności i budowania międzynarodowych przyjaźni.
Czytaj więcej o Międzynarodowe spotkanie pełne przyjaźni, sportu i niezapomnianych wspomnień. … ![]()
