Biblioteka szkolna serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i rodzicom za wzięcie udziału w konkursie “Była sobie … bajka”.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wyobraźni mogłyśmy przenieść się do magicznych światów, poznać nowych bohaterów i przeżyć niezwykłe przygody. Gratulujemy wszystkim odwagi w dzieleniu się swoimi pomysłami i twórczością. Mamy nadzieję, że udział w naszym konkursie był dla Was dobrą zabawą.
Czytaj więcej o Konkurs … ![]()
