biologia

Biologia w praktyce – zajęcia ze studentami Politechniki Łódzkiej

W dniu wczorajszym odbyły się zajęcia z biologii dla uczniów zainteresowanych tą dziedziną nauki. Zajęcia przeprowadziły studentki Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej. Spotkanie miało na celu rozwijanie pasji biologicznych oraz poszerzenie wiedzy. W trakcie zajęć wykorzystano różnorodne materiały dydaktyczne oraz przykłady z życia codziennego.

Czytaj więcej o Biologia w praktyce – zajęcia ze studentami Politechniki Łódzkiej

Loading

Konkurs Informatyczny

Konkurs

16 kwietnia 2026 r. w I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie odbył się etap finałowy III Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego „BitRumble”. Wydarzenie przyciągnęło młodych pasjonatów technologii z klas 7 i 8 szkół podstawowych z powiatu zgierskiego.

Czytaj więcej o Konkurs

Loading

image0g

Sukces naszych uczniów!

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli świetny wynik w I Miejsko-Gminnym Konkursie Historyczno-Geograficznym „Miasto i Gmina Ozorków – Nasza Mała Ojczyzna” organizowanym przez Izbę Historii Miasta Ozorkowa pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa oraz Wójta Gminy Ozorków.
Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, dwóch zostało nagrodzonych.

Czytaj więcej o Sukces naszych uczniów!

Loading