Okładka mojej ulubionej książki 07

Konkurs

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie “Okładka mojej ulubionej książki” zorganizowanym przez Panie bibliotekarki – Agnieszkę KabałęDorotę Dropińską-Kaźmierczak. Dziękujemy również opiekunom, a w szczególności Paniom Małgorzacie Wierzbińskiej i Anetcie Tomczak.
Bardzo się cieszymy, że tylu uczniów wzięło udział w naszym konkursie. W sumie wpłynęło 55 prac.
Wybór był bardzo trudny ze względu na wysoki poziom ocenianych ilustracji. 

Czytaj więcej o Konkurs

Loading

apel

Akademia

Dnia 29 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W wydarzeniu wzięła udział cała społeczność uczniowska i nauczyciele. Uroczystość szkolną zaszczycili swoją obecnością – Pan Burmistrz – Jacek Socha, oraz Radna Rady Miejskiej Pani Magdalena Zagozda.

Czytaj więcej o Akademia

Loading

Zdrowo i kolorowo

Zdrowo i kolorowo w klasie 2c

W klasie 2c odbyła się wyjątkowo apetyczna lekcja. Uczniowie przygotowywali owocowe szaszłyki, łącząc naukę z pyszną zabawą. Na stołach pojawiły się soczyste winogrona, jabłka, borówki, maliny, banany, kiwi, truskawki, arbuz i pitaja. Dzieci samodzielnie kroiły owoce, komponowały kolorowe zestawy i z radością próbowały swoich zdrowych przekąsek.

Takie zajęcia to świetny sposób na promowanie zdrowych nawyków i rozwijanie samodzielności.

Czytaj więcej o Zdrowo i kolorowo w klasie 2c

Loading

„Kinowe piątki w szkole”14

„Kinowe piątki w szkole”

Za nami kolejny seans filmowy z cyklu „Kinowe piątki w szkole”.

Tym razem na ekranie pojawił się film „Wyfrunięci”, który opowiada o znaczeniu rodziny, odwadze, poznawaniu świata i pokonywaniu własnych lęków.
Na seans przybyło ponad 70 uczniów naszej szkoły. Na miękkich kocach i poduszkach, z paczką popcornu w dłoni, film oglądało się znakomicie.

Czytaj więcej o „Kinowe piątki w szkole”

Loading