W dniu 20.04.2026 r. odbyło się uroczyste podsumowanie II Międzyszkolnego Miejsko-Gminnego konkursu pt. „Oto ja i mój zawód” pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa Jacka Sochy. Głównym celem konkursu było promowanie wiedzy o zawodach wśród dzieci i młodzieży.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Ozorków.
![]()
