♥♥♥Podziękowania♥♥♥

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za włączenie się do akcji „Dzieci – Dzieciom”. To dzięki Wam każdego miesiąca przekazywaliśmy dla dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi” pełne torby potrzebnych im produktów. To dzięki Wam Dom otrzymywał od nas wsparcie i pomoc, o jakie coraz trudniej w obecnych czasach. Dziękujemy, że wspólnymi siłami udało nam się pomagać i uczyć pomagania nasze dzieci. Dziękujemy za serce, które wraz z darami zostało z dziećmi w Domu Dziecka.

Dziękujemy również pani Marcie Libiszowskiej za odwiedzenie naszej szkoły i przeprowadzenie warsztatów „Żyć pełnią życia” w dwóch klasach. Mamy nadzieję, że nasza wzajemna współpraca będzie kontynuowana w przyszłym roku.

Czytaj więcej o ♥♥♥Podziękowania♥♥♥