Wyniki konkursów

XIII  Międzyszkolny Miejsko-Gminny Projekt Edukacyjny Poświęcony  św. Janowi Pawłowi II pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi  w Ozorkowie

Tegoroczna edycja konkursów – recytatorskiego, wokalnego i multimedialnego, przeprowadzona była w formie online.

Ze względu na konieczność pracy zdalnej i obostrzenia sanitarne, nie mogliśmy spotkać się, jak każdego roku, przez 12 lat aby nawzajem prezentować i wsłuchiwać się w słowa św. Jana Pawła II  i o Janie Pawle II. 

 W dniu urodzin św. Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły  dzielimy się przepięknymi i wzruszającymi prezentacjami  uczniów naszej  szkoły oraz wychowanków szkół i placówek z  Ozorkowa, Parzęczewa i Chociszewa

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej oraz wysłuchania prozy, poezji Jana Pawła II , a także piosenek związanych z osobą i nauczaniem św. Jana Pawła II

Wyniki konkursu recytatorskiego

KATEGORIA KLAS I-IV  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce – Michał Baranowski  Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

II miejsce  ex  aequo  Cezary Kaźmierczak Szkoła Podstawowa nr 2  w Ozorkowie

Oliwia Kuzańska Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

III  miejsce  ex  aequo  Mateusz Baranowski Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

Tymoteusz Szymański Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

WYRÓŻNIENIA:

Kinga Świątkiewicz, Igor Kamiński – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

KATEGORIA KLAS V – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce Konstancja Kisser Szkoła Podstawowa w Parzęczewie

II miejsce Maja Maciejewska Szkoła Podstawowa w Parzęczewie

III miejsce Wiktoria Pietras  Szkoła Podstawowa w Parzęczewie

Wyróżnienie:  Oliwia Janicka Szkoła Podstawowa w Parzęczewie

Wyniki konkursu wokalnego

KATEGORIA KLAS I-IV  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce Jan Starzyński  Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

II miejsce  ex  aequo  Nadia Milczarek Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

Zuzanna Paciorek Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

III miejsce  ex  aequo  Łucja Kałuża Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

Diana Żurkowska  Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

WYRÓŻNIENIE Karolina Kałuża Szkoła Podstawowa nr 5 w Ozorkowie

KATEGORIA KLAS V – VIII  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce Nadia Jankiewicz Szkoła Podstawowa w Chociszewie

II miejsce Martyna Korczyńska Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

 Wyróżnienie   Wiktoria Kałuża  Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie

KATEGORIA  SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Nagroda indywidualna  – Dominika Młodak  LO nr 1 w Ozorkowie

KATEGORIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nagroda  indywidualna  – p. Michał Mastej WTZ przy PSLCnP Odział Łódzki w Ozorkowie

Wyniki konkursu multimedialnego

KATEGORIA KLAS VI – VIII

I miejsce –  Piotr Kurpiński  Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie          

Wyróżnienie: Barbara Olczyk i Wiktoria Kałuża Szkoła Podstawowa nr 2 w Ozorkowie.

Dyplomy i nagrody zostaną przekazane nauczycielom – opiekunom do szkół i placówek.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za aktywny udział wszystkim uczestnikom, a także ich rodzicom i opiekunom za wsparcie w wykonaniu i przesyłaniu  nagrań.

Szczególne podziękowania dla nauczycieli:

Pani  Dorocie  Chmieleckiej oraz pani  Danucie  Rajskiej  ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ozorkowie

Pani Sylwii Gadzina ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie

Pani Wiesławie Nowak oraz Pani Aleksandrze Sroczyńskiej – Kisser ze Szkoły Podstawowej w Parzęczewie

Pani Annie  Owczarek terapeutce Warsztatów Terapii Zajęciowej przy PSLCnP  Oddział Łódzki w Ozorkowie

Organizatorki projektu:

Hawro Marta, Klauze Beata, Żelaskowska Anna

Post Author: Dario