Ślubowanie klas pierwszych

4 października o godzinie 15:00 odbyło się Ślubowanie uczniów klas pierwszych. 

“Szczególna to uroczystość dla nas, bo ślubowanie uczniów klas pierwszych to uroczystość, na której zaprezentują się oni po raz pierwszy przed tak liczną publicznością, tymi słowami zwróciła się do gości pani Dyrektor Ewa Skrupska. Cytowała słowa naszego Patrona św. Jana Pawła II: Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka i wszyscy tu obecni zdajemy ten sprawdzian (…)
Wszystkim pierwszakom życzyła dużo radosnych chwil w naszej szkole, żeby nauka przychodziła wam łatwo i przyjemnie oraz dużo, dużo radości i zdrowia”

Uroczystość prowadzona była przez p. Violettę Zakrzewską i p. Martę Dobrowolską, które serdecznie powitały wyjątkowych gości: Burmistrza Miasta Ozorkowa – p. Jacka Sochę, Rzecznika Burmistrza Miasta Ozorkowa – p. Izabelę Dobrynin, Przewodniczącą Komisji Oświaty Kultury i Sportu p. Barbarę Błaszczyk, przedstawicielkę Rady Rodziców p. Magdalenę Czekalską a także zgromadzonych rodziców, nauczycieli i uczniów.
Po uroczystości uczniowie i zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

Post Author: Dario