Dzień Kreatywnych Pasjonatów

22 października odbył się w naszej szkole  Dzień Kreatywnych Pasjonatów w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem: Wyprawa na 3K; Kariera, Kompetencje, Kreatywność.
Tradycją już stało się, że “kreatywni pasjonaci” pokazują  swoje pasje i  zainteresowania,  w czasie przerw  dla całej społeczności szkolnej. Pokazy i prezentacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i podziwem ze strony publiczności.

Były pokazy taneczne w wykonaniu Marianny Prorok z klasy IV d oraz pary tanecznej: Marii Daneckiej i Jakuba Chachuły z klasy VII d.
Swoją wokalną pasję zaprezentowały: Łucja Kałuża z klasy III d oraz Wiktoria Kałuża z klasy VII c.
Pasję plastyczną zaprezentowali: Maja Kołodziejczyk z klasy II d, Borowik Jakub z klasy IV b, Jakub Wileński z klasy VIII c, Maria Jaśkiewicz z klasy VIII b. Swoimi tekstami literackimi pochwaliła się Nikola Pawlak z klasy VIII b
Natomiast zainteresowania dziennikarskie zaprezentował Mateusz Malanowski z VII b, przeprowadzając wywiad z występującymi na scenie pasjonatami.
Zainteresowania i umiejętności techniczne pokazali koledzy z klasy IV d: Adam Wrześkiewicz – kompozycje z koralików zgrzewane na gorąco oraz Hubert Wachowicz – konstrukcje z klocków LEGO.
Wielu uczniów oglądających pokazy zostało zainspirowanych do odkrywania swoich zainteresowań i prezentowania swoich pasji. Ale o tym już w następnej edycji za rok:)

ZAPRASZAMY do obejrzenia krótkiej fotorelacji: