Kadra

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

Lp

Pracownik

Kwalifikacje

Specjalność

1

Anna Andrzejczak

język niemiecki
bibliotekarz
doradztwo zawodowe

2

Dorota Andrzejczak-Sil

język niemiecki

3

Anna Balcerzak

edukacja wczesnoszkolna

4

Anna Bartoszyńska

wychowanie fizyczne

5

Monika Bogusławska

informatyka
matematyka
nauczyciel wspomagający
etyka

6

Magdalena Borowska

biologia
pedagog szkolny
bibliotekarz
edukacja wczesnoszkolna

7

Marta Dobrowolska

przyroda
edukacja wczesnoszkolna

8

Dorota Dropińska-Kaźmierczak

język niemiecki
nauczyciel wspomagający
bibliotekarz

9

Sylwia Gadzina

bibliotekarz
edukacja wczesnoszkolna

10

Katarzyna Goss-Janicka

chemia
matematyka
nauczyciel wspomagający
fizyka

11

Anna Góra

język polski
nauczyciel wspomagający                                           rewalidacja

12

Jacek Graczyk

historia
technika
edukacja dla bezpieczeństwa
zajęcia techniczne

13

Katarzyna Gwarczyk

przyroda
informatyka
matematyka
nauczyciel wspomagający

14

Marta Hawro

język polski
nauczyciel wspomagający
bibliotekarz
edukacja wczesnoszkolna                                              rewalidacja

15

Agnieszka Jabłońska

język angielski

16

Milena Janczak

język angielski
nauczyciel wspomagający

17

Iwona Janiszewska

nauczyciel wspomagający
edukacja wczesnoszkolna

18

Piotr Jatczak

geografia
wiedza o społeczeństwie
edukacja dla bezpieczeństwa

19

Elżbieta Kędzia

język angielski
język niemiecki
nauczyciel wspomagający

20

Beata Klauze

muzyka
plastyka
doradztwo zawodowe
zajęcia artystyczne

21

Agata Kolasa

język polski
bibliotekarz
edukacja wczesnoszkolna

22

Grzegorz Kolasa

geografia
historia

23

Bartosz Kończarek

wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa
zajęcia artystyczne

24

ks. Andrzej Kroczek

religia

25

Urszula Kubacka

matematyka
nauczyciel wspomagający

26

Dorota Kwiatkowska

język polski
nauczyciel wspomagający
etyka

27

Anna Kwiatos

nauczyciel świetlicy

28

Bogdan Lewandowski

wychowanie fizyczne

29

Anna Łuszczyńska

logopeda szkolny

30

Bożena Majewska

wychowanie fizyczne
edukacja wczesnoszkolna                                          nauczyciel świetlicy

31

Barbara  Marańda

muzyka      plastyka                                                        edukacja wczesnoszkolna

32

Dominika Męczyńska

język angielski

33

Elżbieta  Mierkiewicz

edukacja wczesnoszkolna                                              nauczyciel świetlicy

34

Renata Mucha

informatyka
matematyka

35

Barbara Pachlińska

wychowanie fizyczne

36

Krystyna Pawlak

chemia
nauczyciel wspomagający

37

Grzegorz Pawłowski

wychowanie fizyczne

38

Agnieszka Piesik-Żółtowska

informatyka
matematyka
nauczyciel wspomagający

39

Zdzisław Pietruszewski

wychowanie fizyczne
zajęcia artystyczne

40

Ewa Pisera

informatyka
matematyka
nauczyciel wspomagający
rewalidacja

41

Maria Roskowińska

chemia
język angielski

42

ks. Daniel Rylski

religia

43

Ewa Skrupska

język polski
nauczyciel wspomagający

44

Iwona Sokołowska

biologia
fizyka

45

Dariusz Suchan

informatyka
technika
fizyka

46

Małgorzata Syncerek

informatyka
matematyka

47

Patrycja  Szaciłowska

edukacja wczesnoszkolna                                              nauczyciel świetlicy

48

Artur Szwejda

psycholog

49

kapłan Mateusz Szymkiewicz

religia

50

Katarzyna Tarczyńska

chemia
nauczyciel wspomagający
fizyka

51

Anetta Tomczak

edukacja wczesnoszkolna                                              nauczyciel świetlicy

52

Iwona Urysiak-Tabaka

język angielski

53

Iwona Waszkiewicz

historia
nauczyciel wspomagający

54

Małgorzata Wierzbińska

język polski
plastyka
zajęcia artystyczne

55

Mariola Wodzińska

język polski
nauczyciel wspomagający

56

Jolanta Wojtczak

nauczyciel wspomagający
edukacja wczesnoszkolna

57

Katarzyna Wojtkiewicz

język polski
plastyka
zajęcia artystyczne

58

Teresa Wojtkiewicz

geografia
przyroda
nauczyciel wspomagający
wychowanie do życia w rodzinie

59

Monika Wolska

język niemiecki
plastyka
zajęcia artystyczne

60

Agnieszka Wrześkiewicz

język niemiecki
nauczyciel wspomagający

61

s. Ewa Wyszatycka

religia

62

Violetta  Zakrzewska

nauczyciel wspomagający
edukacja wczesnoszkolna                                             nauczyciel świetlicy

63

Dariusz Zawierucha

wychowanie fizyczne

64

Grzegorz Zawierucha

wychowanie fizyczne

65

Agnieszka Ziemniak

język niemiecki
wychowanie do życia w rodzinie                             
nauczyciel świetlicy

66

Anna Żelaskowska

biologia
nauczyciel wspomagający
bibliotekarz